Borja Iglesias a szabadnapja után szeretett volna visszatérni, de a biztonságiak nem engedték be, annak ellenére sem, hogy a járókelők közül többen igyekeztek megerősíteni a csatár személyazonosságát.
Nem mehetett be a spanyol válogatott csatára, Borja Iglesias a csapatához, mert nem ismerték fel a biztonsági őrök – írja a Dailysports.A spanyol csapat bázisa előtt tanácstalanul álldogáló Iglesiasról még videófelvétel is készült, sőt a járókelők is próbáltak rajta segíteni és ők is bizonygatták az őröknek, hogy a férfi valóban a spanyol válogatottban játszik, de hasztalan. https://x.com/ActuFoot_/status/2067921220364816726Persze a 21. században mint a legtöbb problémát, úgy ezt is meg lehetett oldani egy telefonhívással, aminek hatására az őrszemélyzet végül beengedte a csatárt, így Borja Iglesias is pályára léphet vasárnap a válogatott Szaúd-Arábia elleni következő meccsén.
Hozzászólások










