Tottenham ruszył na łowy na rynku transferowym. "Koguty" ogłosiły w czwartkowe popołudnie zakontaktowanie piłkarza reprezentacji Holandii, który teraz występuje na mundialu.

Fot. REUTERS/Hannah Mckay

Po fatalnym sezonie 2025/26, w którym Tottenham był bliski spadku z Premier League do Championship Roberto de Zerbi, który objął stery nad "Kogutami" otrzymał od zarządu kredyt zaufania, by zbudować drużynę, która w kolejnej kampanii ligowej będzie w stanie powrócić do walki o czołowe miejsca w ligowej tabeli, a co za tym idzie - grę w europejskich pucharach.

Zobacz wideo

Jan Paul van Hecke w Tottenhamie