HRVATSKA nogometna reprezentacija porazom od 4:2 protiv Engleske otvorila je nastup na Svjetskom prvenstvu. Engleska je slavila golovima Harryja Kanea (12' - 11 m, 42'), Judea Bellinghama (47') te Marcusa Rashforda (85'), dok su za Hrvatsku zabijali Martin Baturina (36') i Petar Musa (45+5').

Dan nakon poraza i lošeg otvaranja turnira, izbornik Hrvatske Zlatko Dalić održat će press-konferenciju na kojoj će odgovarati na pitanja predstavnika medija. Presica je zakazana za 23 sata po hrvatskom vremenu.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Tekstualni prijenos pratite na Indexu.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.