GLAZBENIK Mladen Grdović ubacio se u komentatorske vode. Na Fejsu je podijelio niz statusa o Svjetskom nogometnom prvenstvu, kao i Vatrenima.
"Govorite protiv Reprezentacije, protiv Daliča , luke legende, protiv N. Ninčeviča .. legende Pijesama , pa i meni. Koo nama valja. Dođite na Ribu u Zadar", glasio je njegov jučerašnji status prije utakmice.
Sjetio se kada je pjevao Vatrenima 2018.
Zatim je podijelio snimku na kojoj on pjeva 2018. godine hrvatskoj reprezentaciji nakon što su tada pobijedili Engleze 2:1.
"IBit če sve ok. Ni u starom Ratu.. Engezi nas nisu Dobili", napisao je uz snimku.






