PETAR MUSA (28) postigao je drugi gol za hrvatsku reprezentaciju u jučerašnjem porazu od Engleske (2:4) u utakmici 1. kola skupine L na Svjetskom prvenstvu. Zabio ga je na AT&T stadionu, koji tijekom SP-a nosi ime Dallas Stadium, odnosno na terenu na kojem zabija redovito u nastupima za svoj klub FC Dallas.
Musa je trenutačno na podjeli drugog mjesta ljestvice strijelaca u MLS-u. Kao i Lionel Messi, zabio je 12 golova, jednog manje od Chicagova strijelca Huga Cuypersa. Novim golom, ovim za reprezentaciju Hrvatske, natjerao je svoj klub i na akciju na društvenim mrežama.
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Klub je kroatizirao svoje ime na profilu na Instagramu pa se trenutačno ne zove Dallas već Dallasić. "Bilo. Je. Zapisano. Petar Musa zabio je na Svjetskom prvenstvu", obavijestio je klub svoje navijače na Instagramu na kojem grb sad ima i crveno-bijele kvadratiće.
Najskuplja kupovina Dallasa






