HRVATSKI reprezentativac i napadač FC Dallasa Petar Musa uoči početka Svjetskog prvenstva nije zaboravio školu iz koje je potekao. Svojoj bivšoj Obrtničkoj i industrijskoj graditeljskoj školi u Zagrebu darovao je 11 kompleta nogometne opreme za školski klub, piše Praksa.info.
Dok se nogometna javnost priprema za večerašnji okršaj Hrvatske i Engleske u Dallasu, kojim Vatreni otvaraju nastup na Svjetskom prvenstvu, u Obrtničkoj i industrijskoj graditeljskoj školi s posebnim emocijama pratit će utakmicu svog bivšeg učenika.
Petar Musa završio je tu školu 2015. godine za montera suhe gradnje. Razrednik mu je bio profesor Željko Toth, a nastavnici ga se i danas sjećaju kao mirnog, povučenog i odgovornog mladića koji je školovanje završio s odličnim uspjehom i prosjekom 5,0.
Dresovi za školski klub
Deset godina kasnije Musa se svojoj školi odužio lijepom gestom. Za školski nogometni klub Obrtnik OIGŠ-a donirao je 11 kompleta opreme - dresove, hlačice i štucne.






