Новий угорський уряд скасував обмеження доступу до сайтів "Української правди" та "Європейської правди", запроваджене за часів попереднього прем'єра Віктора Орбана.
Джерело: посол України в Угорщині Федір Шандор у коментарі "Європейській правді"
Деталі: Посол повідомив, що угорський уряд з 17 червня припинив обмеження доступу до сайтів низки українських онлайн-ЗМІ, у тому числі "ЄвроПравди".
Реклама:
"В Угорщині демократія крокує семимильними кроками, і я не жартую. Після того як зняли статус персони нон грата з хлопців з Ощадбанку, маємо наступні кроки уряду: відсьогодні уряд зняв заборону, яка діяла для угорських провайдерів, щодо відвідування угорцями низки українських новинних сайтів, включаючи "Європейську правду" і "Українську правду", – зазначив Федір Шандор.









