|00:00

Kauno „Žalgirio“ gynėjo Sylvaino Francisco epizodas sulaukė ypatingo Eurolygos įvertinimo.

Oficialiai paskelbta, kad prancūzo dėjimas per Stambulo „Fenerbahče“ puolėją Tariką Biberovičių išrinktas geriausiu 2025–2026 m. Eurolygos sezono dėjimu.

Įspūdingą epizodą S. Francisco sukūrė gegužės 6-ąją Kaune, kai „Žalgiris“ Eurolygos ketvirtfinalio serijos rungtynėse 81:78 įveikė Šarūno Jasikevičiaus treniruojamą „Fenerbahče“.

Tai buvo pirmoji ir vienintelė žalgiriečių pergalė toje serijoje.