|00:00
Kauno „Žalgiris“ iškovojo 26-ą kartą LKL čempionų titulą, o po pergalingų rungtynių atsisveikino žodžius tarė vienas iš komandos lyderių Sylvainas Francisco.
Gynėjas iš Prancūzijos po dvikovos „Žalgirio“ arenoje patvirtino, kad palieką Kauną ir žais kitame klube.
„Noriu visiems pasakyti ačiū. Komanda mane priėmė šiltai, nors pirmas sezonas ir buvo sunkus. Tačiau sirgaliai pasitiko kaip savą ir buvome kaip šeima. Vis tik kiekviena gera istorija turi pabaigą – tai buvo paskutinės rungtynės „Žalgiryje“. Ačiū už viską, ačiū visiems“, – teigė S. Francisco.
„Žalgiris“ penktadienį 95:77 nugalėjo Utenos „Juventus“ komandą ir finalo seriją laimėjo 3-0.






