atnaujinta 10:49

|00:00

Didžiosios Britanijos premjeras paskelbė, kad jaunesniems nei 16 metų asmenims bus uždrausta naudotis visomis pagrindinėmis socialinių tinklų programėlėmis, skelbia „Sky News“.

Šis sprendimas priimtas po to, kai praėjusių metų gruodį panašų žingsnį žengė Australija.

„Aš nepriimu šio sprendimo lengvabūdiškai ir neketinu jo pateikti kaip nieko nekainuojančio, tarsi socialiniai tinklai nebūtų atnešę jokios naudos jauniems žmonėms, nes tai akivaizdžiai neteisinga.