Pakruojo rajone įsikūrusi aplinkosaugos pareigūnė Erika didžiąją vaikystės dalį praleido miške, kur gyveno su seneliais. Nuo mažų dienų ją lydėjusi meilė gamtai nulėmė ir profesijos pasirinkimą. „Kartais net juokauju, kad aš miške normalesnė užaugau negu jūs tarp žmonių“, – LRT RADIJO laidoje „Už Vilniaus“ teigia pakruojietė.

Plačiau – LRT RADIJO laidos „Už Vilniaus“ įraše:

|00:00

Aplinkos apsaugos departamento Šiaulių gyvosios gamtos apsaugos skyriaus vyriausiosios specialistės Erikos Tribulaitės-Junevičienės kasdienybė – saugoti laukinius gyvūnus ir bausti tuos, kurie juos skriaudžia. Moteris neslepia, kad šios profesijos pasirinkimą nulėmė dar vaikystėje užsimezgęs artimas ryšys su gamta.

„Užaugau miške ir tuo didžiuojuosi. Užaugau, nes tokie laikai buvo, toks buvo tėvų pasirinkimas ir senelių gailestis mažam vaikui. Tėvai turėjo dirbti, o į darželį nenorėjo leisti. Tada kur beaugti, jei ne su eiguliu seneliu?“ – sako vaikystę Pakruojo rajone praleidusi Erika.