Olaszországból, Tropeából jelentkezett be Puskás-Dallos Peti a közösségi oldalán. Azzal kezdi: „Elkaptam az apa-betegséget.”

Ábel már jól van. Én viszont pusztulat lerobbantam. Nem kapok levegőt, a repülő pedig egészen a fülemig tolta a nyavalyát, úgyhogy napok óta alig hallok valamit. Szerencsére látni még látok, ami ebben a helyzetben már szinte luxus, szerencse hogy a naplemente illat- és hangmentes, így csak elég rácsodálkoznom, milyen gyönyörű

– írta a tüneteiről. Úgy zárja posztját:

Szóval ha valaki Tropea környékén lát egy furcsán pislogó, félig süket, levegőért küzdő magyar turistát, ne aggódjon: csak én vagyok, ahogy éppen teljesítem az éves apa-immunrendszer tesztet.