Kauno „Žalgirio“ lyderis Sylvainas Francisco po pirmosios pergalės LKL finalo serijoje prabilo apie savo ateitį. Su Vilerbano ASVEL siejamas prancūzas pabrėžė, kad svarbiausias jo vasaros tikslas – galimybė praverti NBA duris, tačiau neatmetė ir dar vieno sezono Kaune.

„Žalgiris“ namuose 107:75 (27:13, 18:21, 30:26, 32:15) sutriuškino pirmą kartą LKL finale žaidžiančią Utenos „Juventus“ ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

S. Francisco prie pergalės prisidėjo 16 taškų. Pasak prancūzo, kauniečių sėkmę nulėmė fiziškumas, gynyba ir gebėjimas pristabdyti greitą varžovų žaidimą.

„Svarbiausia buvo fiziškumas ir gynyba. Taip pat norėjome neleisti jiems žaisti dideliu tempu. Jie mėgino tai daryti, bet svarbiausia buvo mūsų fiziškumas ir gynyba“, – po rungtynių sakė S. Francisco.

Gynėjas pabrėžė, kad „Žalgiris“ finale negali atsipalaiduoti nepaisydamas ryškaus komandų pajėgumo skirtumo „ant popieriaus“.