DANAS poslijepodne došlo je do prometne nesreće u Zagrebu.

Sudeći prema fotografijama koje nam je poslao čitatelj, u nesreći je sudjelovalo jedno vozilo. Riječ je o automobilu marke Kia Stonic koji se zabio u tramvajsku stanicu na Kvatriću.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Više informacija bit će poznato nakon policijskog očevida.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.