Antradienio vakarą – šventė Kauno „Žalgirio“ arenoje. Pirmąjį iš dviejų koncertų čia surengė populiarus Nyderlandų dirigentas ir smuikininkas André Rieu su savo orkestru.
Antrą sykį Lietuvoje viešintis 76-erių muzikantas – vienas populiariausių atlikėjų pasaulyje, dažnai vadinamas „valsų karaliumi“.
Ir valsus, ir muziką iš filmų ar popmuzikos hitus atliekančiam orkestrui diriguojantis olandas garsėja tuo, jog kiekvieną savo koncertą paverčia spalvingu šou, kuriame netrūksta humoro ir šventės nuotaikos.
Muzikos kritikai dažnai kritikuoja jo požiūrį – pataikavimą publikai, ekscentrišką skonį (muzikanto sumanymu visos jo orkestro moterys vilki Walto Disney animacinių filmų princeses primenančias sukneles).
Kartą A. Rieu savo gastrolėms nusprendė sukurti gigantiškas dekoracijas, atkuriančias karališkus rūmus Vienoje. Eksperimentas buvo toks brangus, jog Andre patyrė apie 30 milijonų eurų nuostolį ir vos nebankrutavo.






