Reggel még úgy tűnt, hogy kackiás hangulatban zajlik majd a Fővárosi Közgyűlés választások utáni első ülése, volt erőfitogtatás, közepesebb üzengetés, elmúlttizenhatévezés és jövőbeni tervek előrevetítése.
Egy egészen jellemző kép a mai ülésről.
Fotó:
Németh Dániel/444
Nagyjából abban meg is egyeztek a frakciók, hogy az önkormányzatiság intézményének védelme/megerősítése/támogatása (vérmérséklettől függően) nagyon fontos, hogy új korszak kezdődik, és a kormány és a főváros kapcsolatát is új alapokra kell majd helyezni.












