Pirėjo „Olympiakos“ penktą kartą iš eilės žaidė Eurolygos finalo ketverte ir pagaliau Georgios Bartzoko auklėtiniams pavyko iškovoti trofėjų.

Sekmadienį vakare „Olympiakos“ finale 92:85 (19:26, 27:18, 15:21, 31:20) įveikė Madrido „Real“ ekipą. Tai ketvirtas Graikijos komandos Eurolygos titulas, o pastarąjį kartą „Olympiakos“ trofėjų į viršų kėlė 2013-aisiais.

Tiek 2013 metais, tiek dabar „Olympiakos“ komandai prie šoninės linijos finale dirigavo G. Bartzokas. 60-metis specialistas naktį vykusioje spaudos konferencijoje išliko kuklus ir savo kalbą pradėjo nuo kreipimosi į žurnalistus.

„Labai prašysiu jūsų manęs neužlaikyti, nes visa komanda laukia, kada galėsime švęsti. Ačiū visiems, kad čia susirinkote naktį. Jaučiuosi labai gerai, nes mes laimėjome titulą, tapo čempionais. Dabar galėčiau pasakoti, kad nutiko finale, bet tai yra žaidėjų momentas, jie laimėjo, treneris turėtų likti nuošalyje.

Kalbant apie triumfą, viską lėmė kantrybė ir meilė šiam žaidimui, darbui, klubui. „Olympiakos“ mylių nuo vaikystės ir man yra didelė privilegija būti viso to dalimi“, – teigė „Olympiakos“ treneris.