Újabb három csoportban fejeződtek be a küzdelmek a labdarúgó-világbajnokságon. Az I csoportban Norvégia és Franciaország küzdött az elsőségért, végül a legutóbbi ezüstérmes simán verte tartalékosan ki

A csoport másik meccsén Szenegál öt góllal küldte haza a világbajnokságról Irakot.

Újabb három csoportban fejeződtek be a küzdelmek a labdarúgó-világbajnokságon. Az I csoportban Norvégia és Franciaország küzdött az elsőségért, végül a legutóbbi ezüstérmes simán…