Az amerikai válogatott szövetségi kapitánya a meccs utáni sajtótájékoztatón szólt be a faggatózó újságíróknak, szerinte egy gratuláció kijárt volna nekik.

Boldog az eddig elért eredményekkel, és nem érti, miért támadják egy olyan vereségért, amelynek lényegében már nem volt tétje.

Muricio Pochettino megunta a negatív kérdéseket.