A kórházak tele vannak sérültekkel, ezért tábori kórházakat is létesítettek – derül ki az egészségügyi miniszter tájékoztatásából.

Sok áldozat lehet, a mentőegységek az éjszaka folyamán is dolgoztak a romok között rekedt emberek felkutatásán.

Legkevesebb 32-en meghaltak és 700-an megsérültek.

A hatóságok szerint az áldozatok száma még tovább nőhet.

A hatóságok szerint az áldozatok száma még tovább nőhet.

Legalább 4300 sérültről tudnak a hatóságok, és a számok még nőhetnek.

A kórházak tele vannak sérültekkel, ezért tábori kórházakat is létesítettek – derül ki az egészségügyi miniszter tájékoztatásából.

A mentőalakulatok még mindig kutatnak túlélők után a romok között, versenyt futva az idővel.

A kórházak tele vannak sérültekkel, ezért tábori kórházakat is létesítettek.

Spanyolok, portugálok és brazilok is meghaltak.

A sérültek jelentős részét rögtönzött létesítményekben kezelik, az ország északi részén több száz épület dőlt össze vagy rongálódott meg, köztük kórházak.

Több mint 50 ezer embert még mindig keresnek.