Według danych amerykańskiej służby geologicznej USGS pierwsze trzęsienie ziemi miało magnitudę 7,2, a kolejne - 7,5. Władze poinformowały, że jest wiele ofiar śmiertelnych, i ogłosiły stan wyjątkowy. Setki ratowników próbuje odnaleźć ludzi pod gruzami.

Według danych amerykańskiej służby geologicznej USGS pierwsze trzęsienie ziemi miało magnitudę 7,2, a kolejne - 7,5. Władze poinformowały, że jest wiele ofiar śmiertelnych, i…

Według danych amerykańskiej służby geologicznej USGS pierwsze trzęsienie ziemi miało magnitudę 7,2, a kolejne - 7,5. Władze poinformowały, że jest wiele ofiar śmiertelnych, i…