Prezydent USA Donald Trump powiedział w środę na spotkaniu z sekretarzem generalnym NATO Markiem Ruttem, że nadal jest zawiedziony 'większością' sojuszników, a na szczyt Sojuszu przyjedzie tylko z szacunku do prezydenta Turcji Recepa Tayyipa Erdogana. Chwalił jednak samego Ruttego, a także Polskę i jej prezydenta.

Prezydent USA Donald Trump powiedział w środę na spotkaniu z sekretarzem generalnym NATO Markiem Ruttem, że nadal jest zawiedziony 'większością' sojuszników, a na szczyt Sojuszu…

Podczas spotkania z sekretarzem generalnym NATO Białym Domu Donald Trump powtórzył litanię rzekomych krzywd, jakich miał doznać ze strony Europy. Pochwalił natomiast Karola…