Az intézményben ezen a részen található többek között a gyermekintenzív osztály is. Amíg helyreáll a probléma, vizet osztanak a betegeknek.

A hűtési-fűtési rendszerrel kapcsolatos problémákat az intézet folyamatosan jelezte az üzemeltetésért és karbantartásért felelős Központi Ellátási Főigazgatóságnak.

Ebben az ötemeletes épületben működik a kardiológia, az onkológia és a gyermekintenzív részleg is. Szerdára ígérik a probléma elhárítását.