WARPTECHNEWS · LAB
HomeAIBusinessTechArchive
WARPTECH LAB NEWS

Warptech Lab News aggrega le notizie più rilevanti da oltre 700 fonti internazionali, con classificazione AI, TL;DR sintetici e timeline cluster su singole storie.

Navigazione

  • Home
  • Archivio
  • Editor's Brief
  • Cerca
  • Il tuo account
  • Newsletter tech/AI

Informazioni legali

  • Privacy Policy
  • Termini di servizio
  • Cookie Policy

© 2026 Sparktech S.R.L. — Tutti i diritti riservati. Sito gestito e manutenuto da Sparktech S.R.L.

Sede legale: Corso Libertà 55, 13100 Vercelli (VC), Italia · P.IVA / C.F. 02835910023 · Contatti: admin@warptechlab.com

Home
Storia in 4 fonti

43 millió forintra büntette az MNB a Molt

A jegybank azért szabott ki felügyeleti bírságot, mert a Mol késve tájékoztatott arról, mi a helyzet a Barátság kőolajvezetékkel, és ez hogy érinti a Molt.

Raccontata da24.hu444.huhvg.hutelex.hu

Confronto fonti

4 prospettive sulla stessa storia
AI · summaries
telex.huStai leggendo16 h fa

43 millió forintra büntette az MNB a Molt

A jegybank azért szabott ki felügyeleti bírságot, mert a Mol késve tájékoztatott arról, mi a helyzet a Barátság kőolajvezetékkel, és ez hogy érinti a Molt.

originale
24.hu17 h fa

Bírságot kapott a Mol a jegybanktól, mert késve tájékoztatott a Barátság megrongálásáról | 24.hu

A Magyar Nemzeti Bank 43 millió forintos bírságot szabott ki a Molra, mert a társaság napokkal később tájékoztatta a befektetőket a Barátság kőolajvezeték leállásáról és az import pótlásáról, mint aho

Leggi questa versione → originale

Timeline cronologica

  1. martedì 23 giugno 2026·24.hu

    Bírságot kapott a Mol a jegybanktól, mert késve tájékoztatott a Barátság megrongálásáról | 24.hu

    A Magyar Nemzeti Bank 43 millió forintos bírságot szabott ki a Molra, mert a társaság napokkal később tájékoztatta a befektetőket a Barátság kőolajvezeték leállásáról és az import…

  2. martedì 23 giugno 2026·444.hu

    Megbüntették a MOL-t, mert hetekig nem adott tájékoztatást a Barátság kőolajvezeték leállásáról, de az MNB nem vizsgálta, történt-e…

    Holott MOL-vezetők pont akkor adtak el 1,3 milliárd forintért részvényeket. A százmilliárdos nyereségű cég 43 millió forint bírságot kapott az MNB-től. Az ügyben nyomozás folyik.

444.hu17 h fa

Megbüntették a MOL-t, mert hetekig nem adott tájékoztatást a Barátság kőolajvezeték leállásáról, de az MNB…

Holott MOL-vezetők pont akkor adtak el 1,3 milliárd forintért részvényeket. A százmilliárdos nyereségű cég 43 millió forint bírságot kapott az MNB-től. Az ügyben nyomozás folyik.

Leggi questa versione → originale
hvg.hu16 h fa

Keményen megbírságolták a Molt, mert sokáig hallgatott a Barátság leállásáról

A piacfelügyeleti bírság mellett figyelmeztették is a céget, hogy tartsa be a rendkívüli tájékoztatási kötelezettségre vonatkozó jogszabályt. Bennfentes kereskedelem ügyében viszont.

Leggi questa versione → originale
  • martedì 23 giugno 2026·hvg.hu

    Keményen megbírságolták a Molt, mert sokáig hallgatott a Barátság leállásáról

    A piacfelügyeleti bírság mellett figyelmeztették is a céget, hogy tartsa be a rendkívüli tájékoztatási kötelezettségre vonatkozó jogszabályt. Bennfentes kereskedelem ügyében…

  • martedì 23 giugno 2026·telex.hu

    43 millió forintra büntette az MNB a Molt

    A jegybank azért szabott ki felügyeleti bírságot, mert a Mol késve tájékoztatott arról, mi a helyzet a Barátság kőolajvezetékkel, és ez hogy érinti a Molt.

  • martedì 23 giugno 2026·24.hu

    Miért tussolja el az MNB a Mol-vezetők bennfentes kereskedését? – kérdezik a kisbefektetők | 24.hu

    A TEBÉSZ szerint Varga Mihályék szándékosan mentegetik az érintett Mol-vezetőket – a kisbefektetők feljelentést fontolgatnak.