Węgierski premier zapowiedział utworzenie Narodowego Biura Odzyskiwania i Ochrony Mienia. - Nie ma sensu mówić o odzyskiwaniu mienia, jeśli u władzy pozostają marionetki, które latami nie zapobiegały kradzieżom - powiedział Magyar. Jego zdaniem problem ten rozwiąże zmiana konstytucji.

Węgierski rząd przedstawi parlamentowi ustawę, powołującą Krajowe Biuro ds. Odzyskiwania i Ochrony Mienia oraz projekt nowelizacji konstytucji - przekazał Péter Magyar. Zmiany w…

Węgierski premier zapowiedział utworzenie Narodowego Biura Odzyskiwania i Ochrony Mienia. - Nie ma sensu mówić o odzyskiwaniu mienia, jeśli u władzy pozostają marionetki, które…