Mieszkańcy TBS-ów mówią wprost: 'Czujemy się oszukani'. Dzisiaj to samo powtarzają lokatorzy innego rządowego programu - Mieszkanie Plus. Wszyscy domagają się obiecanej im opcji dojścia do własności. Tymczasem już nie tylko w debacie publicznej, ale i w samym rządzie głośno mówi się o całkowitym zakazie wykupu mieszkań społecznych.