WARPTECHNEWS · LAB
HomeAIBusinessTechArchive
WARPTECH LAB NEWS

Warptech Lab News aggrega le notizie più rilevanti da oltre 700 fonti internazionali, con classificazione AI, TL;DR sintetici e timeline cluster su singole storie.

Navigazione

  • Home
  • Archivio
  • Editor's Brief
  • Cerca
  • Il tuo account
  • Newsletter tech/AI

Informazioni legali

  • Privacy Policy
  • Termini di servizio
  • Cookie Policy

© 2026 Sparktech S.R.L. — Tutti i diritti riservati. Sito gestito e manutenuto da Sparktech S.R.L.

Sede legale: Corso Libertà 55, 13100 Vercelli (VC), Italia · P.IVA / C.F. 02835910023 · Contatti: admin@warptechlab.com

Home
Storia in 2 fonti

Az oroszok külföldi teherhajókat, az ukránok Moszkvát támadták az éjjel

Ötvenkilenc ukrán drónt lőttek le az orosz főváros polgármestere szerint.

Raccontata dahvg.hutelex.hu

Confronto fonti

2 prospettive sulla stessa storia
AI · summaries
hvg.huStai leggendo1 g fa

Az oroszok külföldi teherhajókat, az ukránok Moszkvát támadták az éjjel

Ötvenkilenc ukrán drónt lőttek le az orosz főváros polgármestere szerint.

originale
telex.hu1 g fa

Több ukrán városban is dróntámadásokban haltak meg civilek, az oroszok több tucat drónt lőttek le Moszkva…

Az ukrajnai Szumi régiójában egy család három tagja is életét vesztette. Közben a Krím-félszigeten korlátozták az áramhasználatot.

Leggi questa versione → originale

Timeline cronologica

  1. venerdì 19 giugno 2026·hvg.hu

    Moszkvát támadták az ukránok, a polgármester szerint 35 drónt lelőttek

    A Kreml-közeli lapok közben arról győzködik az oroszokat, hogy így is az ukránoknak rosszabb.

  2. lunedì 22 giugno 2026·hvg.hu

    Az oroszok külföldi teherhajókat, az ukránok Moszkvát támadták az éjjel

    Ötvenkilenc ukrán drónt lőttek le az orosz főváros polgármestere szerint.

  3. lunedì 22 giugno 2026·telex.hu

    Több ukrán városban is dróntámadásokban haltak meg civilek, az oroszok több tucat drónt lőttek le Moszkva közelében

    Az ukrajnai Szumi régiójában egy család három tagja is életét vesztette. Közben a Krím-félszigeten korlátozták az áramhasználatot.