A Szentendrei úti ütközést egy fedélzeti kamera rögzítette.

A Szentendrei úti ütközést egy fedélzeti kamera rögzítette.

A baleset azért történhetett, mert a balról érkező autó lendületből hajtott át a lámpa vonalán, pontosan akkor, amikor zöldre váltott a lámpa a főútvonalon haladóknak.