Aranyérmet nyert a magyar férfi kardcsapat a franciaországi Európa-bajnokságon

A Szilágyi Áron, Szatmári András, Rabb Krisztián, Dallos Benedek összeállítású csapat 45-43-ra győzte le a románokat a döntőben.

Aranyérmet nyert a magyar férfi kardcsapat a franciaországi Európa-bajnokságon