Nem engedhetjük meg magunknak, hogy ezekből az esetekből ne tanuljunk – fogalmazott az egészségügyi miniszter.

A szülei egy nappal korábban bevitték az ügyeletre, ahonnan hazaküldték őket.

A szülők feljelentést tettek, úgy gondolják, a kórház felelős Lénárd haláláért.