A szülők feljelentést tettek a kórház ellen, ahová agyhártyagyulladás gyanújával küldte be a kisfiút a háziorvos.

A szülei egy nappal korábban bevitték az ügyeletre, ahonnan hazaküldték őket.

A szülők feljelentést tettek, úgy gondolják, a kórház felelős Lénárd haláláért.

A család feljelentést tett, a rendőrség nyomozást indított.

A szülők feljelentést tettek a kórház ellen, ahová agyhártyagyulladás gyanújával küldte be a kisfiút a háziorvos.

Nem engedhetjük meg magunknak, hogy ezekből az esetekből ne tanuljunk – fogalmazott az egészségügyi miniszter.