Chcą przywrócić jedną z najpiękniejszych tras kolejowych w Polsce. Najpierw zniknie 20 tys. drzew
Ta linia kolejowa jest jedną z piękniejszych nie tylko w regionie, ale i całej Polsce. Na dekadę pozostawała jednak zapomniana. Teraz pociągi mają wrócić na tory na Dolnym Śląsku. Najpierw trzeba je jednak oczyścić.