Szeptembertől a diákok választhatnak majd a főételek közül, és maguknak szedhetik ki az ebédet tizenegy intézményben.

Máshol már nagy sikere volt az új módszernek, ami számos előnnyel jár.

Szeptembertől a diákok választhatnak majd a főételek közül, és maguknak szedhetik ki az ebédet tizenegy intézményben.