Magyar Péter első EU-csúcsa, MNB-ingatlanok, az USA újabb fenyegetőzései, támadás Moszkva ellen és a foci-vb első továbbjutója a 444 reggeli hírlevelében.

Sulyok kreatívkodott, Orbán bizonygatott, a miniszterek nyilatkoztak, Bede Zsoltnál kutakodtak, az USA és Irán megállapodtak. Itt a 444 napindító hírlevele.

Ezúttal a brüsszeli EU-csúcson tárgyaló Magyar Péter nélkül ismertetik a kormányszóvivők a szerdai kormányülés döntéseit. Kövesse az eseményt a HVG élő tudósításával!