Rok po wyborach prezydenckich zakończył się proces członków Obwodowej Komisji Wyborczej nr 4 w Wieńcu pod Włocławkiem. Sąd zasądził kary pieniężne ze względu na 'niską szkodliwość czynu' - jak ocenił.

Rok po wyborach prezydenckich zakończył się proces członków Obwodowej Komisji Wyborczej nr 4 w Wieńcu pod Włocławkiem. Sąd zasądził kary pieniężne ze względu na 'niską szkodliwość…

W Sądzie Rejonowym we Włocławku zapadł wyrok ws. dziewięciu członków komisji wyborczej w Wieńcu. W trakcie ubiegłorocznej drugiej tury wyborów prezydenckich doszło tam do pomyłki…