Már az autópálya sem akadály: új helyen jelent meg a sertéspestis | Sokszínű vidék
Az állatokat Tatabánya térségében állománygyérítés során, diagnosztikai célból ejtették el – írta közleményében a Nébih. Ezzel a vírus átlépte a mesterséges határnak számító M1 autópályát. Az M1