RegioJet ostatecznie wycofuje się z Polski i na razie nie wróci na tory krajowe. Spółka uzasadnia decyzję brakiem warunków do prowadzenia działalności na równych zasadach z podmiotami dominującymi na rynku. W planach pozostają międzynarodowe połączenia z Warszawy do Pragi.