Feleslegesen, mert 2022 és 2024 között az önkormányzat beszervezte a fenntartásában álló parkok gondozását.

Feleslegesen, mert 2022 és 2024 között az önkormányzat beszervezte a fenntartásában álló parkok gondozását.

„A főváros azon kevés önkormányzatok egyike, amely kiszabadult ennek a kétes cégcsoportnak az évtizedes fogságából” – írta a főpolgármester, bár arról fogalma sincs, hogy igaz-e…