Britský exministr zdravotnictví Wes Streeting v sobotu oznámil, že chce kandidovat na lídra Labouristické strany, kterou vede premiér Keir Starmer. Toho by pak Streeting ve funkci premiéra patrně i nahradil. Také řekl, že vystoupení Velké Británie z Evropské unie před několika lety byla katastrofální chyba a že jeho země by se do EU jednoho dne měla vrátit.

Britský exministr zdravotnictví Wes Streeting v sobotu oznámil, že chce kandidovat na lídra Labouristické strany, kterou vede premiér Keir Starmer. Toho by pak Streeting ve funkci…

Začíná to vypadat, že velmi nepopulárnímu Keiru Starmerovi okolí okopává kotníky, takže nemusí v úřadě britského premiéra dlouho přežít. Může se tak brzy zařadit do dlouhé řady…