Поліція Берліна вдалася до використання водометів, щоб допомогти людям охолодитися в умовах сильної спеки.Про це повідомляє Tagesspiegel, пише "Європейська правда".Як зазначено, берлінська поліція патрулює місто з двома водометами, які зазвичай використовуються для придушення масових заворушень і розгону натовпу.Vor dem Brandenburger Tor hat die @polizeiberlin Wasserwerfer aufgefahren – zur Abkühlung in der #Hitzewelle in #Berlin. Sie fährt weiter zum Platz der Republik, Potsdamer Platz, Roten Rathaus und zur Jugendfarm im #Mauerpark. Unser Hitze-Blog: https://t.co/wHGMFnWV4i pic.twitter.com/lK1eJEGYoA– Tagesspiegel (@Tagesspiegel) June 27, 2026На цей раз правоохоронці використовують водомети, щоб полегшити людям перенесення спеки.Після того як вони обіллють водою місцевих жителів і туристів біля Бранденбурзьких воріт, вони попрямують до Рейхстагу, Потсдамер-Плац, Червоної ратуші та Мауерпарку.Лише за день суботи поліція вже двічі використала 9 000 літрів води.У п’ятницю Німецька метеорологічна служба зафіксувала температуру 41,3 градуса – найвищу, яку досі вимірювали в Німеччині.На тлі аномальної спеки німецький залізничний концерн Deutsche Bahn та інші залізничні компанії не рекомендують здійснювати нетермінові поїздки на міжміських та регіональних маршрутах.Підписуйся на "Європейську правду"!Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.Реклама: