Vilniaus „Žalgirio“ dalininkų gretas neseniai oficialiai papildęs Erikas Mališauskas susidomėjimą sostinės klubu atrado dar vaikystėje – per aistruolių išvyką, rašo fkzalgiris.lt.
Praėjus maždaug dviem dešimtmečiams, ilgametis komandos aistruolis įgyvendino savo svajonę ir prie klubo prisideda jau ne tik savo balsu iš tribūnų, bet ir darbu klubo struktūroje.
Taip pat skaitykite
E. Mališausko istorija su žaliai baltais prasidėjo nuo kelionės su vyresniu broliu. Jis atvedė į „Pietų IV“ tribūną, kartu su sirgaliais išsivežė į pirmąją išvyką – rungtynes Kaune.
„Važiavome traukiniu, buvo keliasdešimt fanų, visi išsidėstę per kelis vagonus. Kai tik įvažiavome į tunelį Kaune, prasidėjo skanduotės. Man, vaikui, tai paliko labai didelį įspūdį. Tai buvo pirmas susipažinimas su „Žalgiriu“, su „Žalgirio“ sirgaliais, su futbolu iš tribūnų. Nuo to laiko taip ir palaikau Vilniaus „Žalgirį“, – prisiminė E. Mališauskas.






