A társadalom jelentős, háromnegyedes többsége szeretné, ha Magyarország bevezetné az eurót, nézetkülönbség mindössze abban van, hogy ez mikor történjen meg. A Medián választás utáni felmérése szerint ugyanis minden második ember óvatos, csak „alapos előkészítés után” búcsúzna el a forinttól, miközben minden ötödik azt szeretné, ha „a lehető leggyorsabban” vezetnék be az egységes európai fizetőeszközt.
Medián: Háromnegyedes támogatottsága van itthon az euró bevezetésének
A Tisza szavazói közt már szinte alig találni ellenzőt.








