HRVATSKA reprezentacija u subotu od 23 sata igra posljednju utakmicu grupne faze protiv Gane. To će biti ključna utakmica za Hrvatsku, s obzirom na to da još nije osigurala plasman, a različitim rezultatima može si otvoriti svaki mogući ishod, od ispadanja do prvog mjesta u skupini. Hrvatska trenutno ima tri boda nakon poraza 4:2 od Engleske i pobjede 1:0 nad Panamom.
Utakmicu će na današnjoj konferenciji za medije najaviti reprezentativci Joško Gvardiol i Nikola Moro. Tekstualni prijenos možete pratiti na Indexu.
Zanima me kako se osjećate, bili ste dosta kritični prema svom nastupu protiv Paname?
Gvardiol: Osjećam se odlično. Bilo je pa prošlo, novi dan. Nema razmišljanja što je bilo prije. Što se tiče mene i ekipe, sve ok, znamo što nas čeka. Maksimalno se posvetiti Gani i odraditi utakmicu.
Provedite kroz nas osjećaje iz svlačionice uoči zadnjeg kola






