A vád szerint az idős asszony nem adta meg az elsőbbséget a mögötte hirtelen feltűnt, száguldó autónak.
Nem fogadta el az ügyészség indítványát, ezért tárgyaláson folytatódik annak az idős nőnek az ügye, akit egy két évvel ezelőtti halálos közúti baleset miatt vádolnak – derül ki az RTL híradójából. Az ügyészség szerint balra kanyarodáskor az asszony nem adott elsőbbséget az előző autóknak. Védője viszont az RTL Híradónak azt mondta: a 210 kilométer per órával érkező Mercedes olyan gyorsan közeledett, hogy védence akkor sem kerülhette volna el a tragédiát, ha többször is belenéz a visszapillantó tükörbe.
Hozzászólások








