У польській гміні Бялосліве у Великопольському воєводстві сталося зіткнення двох пасажирських поїздів.Про це, як пише "Європейська правда", повідомляє Polsat News.Повідомлення про зіткнення поїзда "Інтерсіті" з регіональним поїздом надійшло до пожежників трохи після 18:00.Як повідомив речник обласного управління Державної пожежної служби в Познані Мартін Халаш, дві особи отримали поранення. На місце події прибувають чергові підрозділи пожежної служби."Підтверджено зіткнення двох поїздів. У результаті зіткнення поїзди частково зійшли з рейок", – повідомив Мартін Халаш.Як зазначив речник, постраждали дві особи. На місці події працюють шість пожежних підрозділів. Незабаром до них приєднаються інші підрозділи. Наразі триває з’ясування кількості пасажирів, які подорожували в обох поїздах.Інформації про загиблих та інших поранених немає.Як повідомив Бартош Пєтржиковський із пресслужби PKP PLK, на станції Бялосліве зіткнулися потяги: "Polregio" на маршруті Піла – Бидгощ та "PKP Intercity" Бялогард – Варшава.Рух поїздів на лінії Піла – Бидгощ тимчасово призупинено.У Британії 19 червня зіткнулися два пасажирських поїзди, внаслідок чого машиніст одного з них загинув, десятки пасажирів отримали травми різної тяжкості. А у Мюнхені зійшов з рейок та впав з мосту вантажний потяг, внаслідок аварії загинула одна людина. Підписуйся на "Європейську правду"!Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.Реклама:
У Польщі зіткнулись два пасажирські потяги
У польській гміні Бялосліве у Великопольському воєводстві сталося зіткнення двох пасажирських поїздів.











