HRVATSKA nogometna reprezentacija nakon dva kola ima tri boda u skupini L Svjetskog prvenstva. Momčad izbornika Zlatka Dalića izgubila je od Engleske (4:2) i pobijedila Panamu (1:0). U posljednjem kolu, u subotu u 23 sata po našem vremenu, slijedi susret s Ganom. U šesnaestinu finala prolaze po dvije najbolje reprezentacije iz svake skupine, kao i osam od 12 najboljih trećeplasiranih. Hrvatska može završiti na prvoj, drugoj ili trećoj poziciji u skupini, o čemu više možete pročitati OVDJE.

Dalić je dan nakon slavlja nad Panamom na konferenciji za medije odgovarao na pitanja novinara i najavio kako će Hrvatska za ovu utakmicu ostati u sustavu 4-2-3-1. "Htjeli smo tri boda i ostvarili smo ih. Bilo je neočekivano teško. Nismo na razini na kojoj trebamo i želimo biti. No, želimo biti pozitivni.

Znamo da je puno pogrešaka i da ne igramo kako vi i mi želimo. Vidjet ćemo što ćemo napraviti protiv Gane. Ostat ćemo u sustavu u kojem smo igrali. Nešto ćemo promijeniti, ali neću sad o detaljima." Promjenjive predstave mnogih igrača ostavile su dosta prostora za promjene u sastavu reprezentacije. Objavili smo anketu u kojoj ste mogli odabrati sastav Hrvatske za nadolazeću utakmicu s Ganom.

Golmani