Szigetváry Zsolt / MTI

Magyar Péter miniszterelnök (b2), Erdélyi Krisztián, a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság műveleti főigazgató-helyettese (b1), Oroszi Beatrix országos tiszti főorvos (b3) és Kádár Pál, a Védelmi Igazgatási Hivatal főigazgatója (b4) a kormányszóvivői sajtótájékoztatón.

Szigetváry Zsolt / MTI

Magyar Péter miniszterelnök (b2), Erdélyi Krisztián, a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság műveleti főigazgató-helyettese (b1), Oroszi Beatrix országos tiszti főorvos (b3) és Kádár Pál, a Védelmi Igazgatási Hivatal főigazgatója (b4) a kormányszóvivői sajtótájékoztatón.

Ahol a pályaállapotok megengedik, újranyitják a vasutakat, Komló és Dombóvár között már augusztustól, hiszen a pályát eddig is fenntartották, mert teherszállítás volt rajta, közölte Vitézy Dávid. Miskolc és Tiszaújváros között szeptembertől indul újra a közlekedés.