A tömeg az autója köré gyűlt, rángatni kezdték, volt, aki felmászott a motorháztetőre is. A sofőr erre gázt adott.
A Mexikó Csehország elleni 3–0-s győzelmét követő ünneplést súlyos incidens árnyékolta be: Cabo San Lucasban egy autós több embert is elgázolt. A helyi hatóságok tájékoztatása szerint legalább 17 ember megsérült, egyikük súlyosan – írja a Bild.A közösségi médiában terjedő videókon az látszik, hogy a szurkolók gyűrűjében lassan gurul egy fekete autó, majd amikor megáll, a drukkerek rángatni kezdik, és felmásznak a motorháztetőre. Néhány másodperccel később a sofőr hirtelen gyorsítani kezd, és áthajt a tömegen, és csak mintegy 30 méterrel később áll meg, amikor egy oszlopnak ütközik.A gázolás után a sofőrt kirángatták autójából, majd több ember is rátámadott. Az erőszakos jeleneteknek csak a rendőrség és a mentőszolgálat kiérkezése vetett véget.A rendőrség tájékoztatása szerint a férfit a helyszínen őrizetbe vették. A gázolás során ő maga is súlyos sérüléseket szenvedett, kórházba szállították. Az eset körülményeinek tisztázására indított nyomozás jelenleg is folyamatban van, az ugyanis egyelőre nem teljesen világos, hogy a sofőr pánikba esett-e a köré gyűlt tömeg miatt, vagy más ok miatt gyorsított. Nyitóképünk forrása: X / Chay Bowes












