Két idős ember házába költözött be egy 64 éves nő néhány hónap különbséggel. A gyanú szerint mindkettőjükkel összeveszett, majd súlyosan bántalmazta őket, halálukat okozva.
Két idős embert ölt meg egy nő egy hónapon belül Tápiószőlősön, az ügyészség szerdán indítványozta a letartóztatását. Az egész úgy indult, hogy egy helyi lakos bejelentést tett a rendőrségen június elején, miután napokig nem érte el egy ismerősét, egy idős nőt – írta csütörtökön a Police.hu közleményében. A rendőrök kimentek az asszony házához, ahol a holttestét találták meg egy szőnyegbe csavarva. Megállapították, hogy a halálát idegenkezűség okozta. A hatóságok hamar megtalálták a gyilkossággal gyanúsított 64 éves nőt, akit jól ismertek a helyiek, akik elmondták: az idős nő korábban befogadta őt az otthonába, de a kapcsolatuk hamar megromlott. Hétfőn előállították és kihallgatták a 64 éves nőt, akiről kiderült, hogy tavasszal egy idős férfihez is beköltözött Tápiószőlősön. A férfit is eltűntként keresték, a rendőrök elmentek a házához, ahol megtalálták a holttestét.A hatóságok szerint a 64 éves nő mindkét idős emberrel konfliktusba került, majd olyan súlyosan bántalmazta őket, hogy belehaltak a sérülésekbe.A Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság több ember sérelmére, valamint a bűncselekmény elhárítására, idős koránál fogva korlátozottan képes személy sérelmére elkövetett emberölés miatt folytat eljárást - olvasható a közleményben. Hozzátették: a nőt őrizetbe vették és kezdeményezték letartóztatását. Az alábbi videón látszik, ahogyan a rendőrök hazugságvizsgálatot is végeznek a gyanúsított nővel. https://www.youtube.com/watch?v=-9o9xmSao-oNyitókép: Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság / Youtube










