A színész szerint a Megafon működésére nincs mentség, a bejegyzés végén pedig a Mandinernek is odaszúrt.
Lengyel Tamás közösségi oldalán reagált arra a csütörtöki hírre, miszerint pénteken megszűnik a Megafon utolsó dolgozójának is a munkaviszonya. A Media1 úgy tudja, felszámolták a fideszes propagandista-központ irodáit, és eladták a bútorokat. Tették mindezt annak ellenére, hogy a kampányidőszakban azt ígérték a munkavállalóknak, hogy egy esetleges választási vereség után is biztosítható lesz a Megafon fennmaradása.
A színész Facebookon azt írta: „Csak azt nem értem, ha a Megafon tényleg adományokból tartotta fenn magát a kezdetektől fogva, akkor egy választási vereségnek mégis miért az a következménye, hogy a mai napon az utolsó munkavállaló munkaviszonya is megszűnik, és még a bútorokat is eladták.”
Továbbá azt sem értem, ha esetleg mégsem adományokból gyűlt össze a működéshez szükséges pénz, hanem tényleg közpénz volt, ki fogja mindezt VISSZAFIZETNI?
Magánvéleményét is megosztotta, ami pedig az, hogy „aljas rohadék mind, aki egy fűszálat is keresztbe tett azért, hogy ez a hazug gépezet működni tudjon”.










